KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11553604
nr 1155 3604
Etsning
Renoir, osignerad, modell, motivet: 13,5x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 januari 2018
kl 20:02:24
350 kr
450 kr